Hollywood Designs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Savijeti - Blagdani l Uređenje

Ići dole

Savijeti - Blagdani l Uređenje Empty Savijeti - Blagdani l Uređenje

Počalji od Hollywood Hills Pon Avg 27, 2012 11:26 am

Blagdansko uređenje foruma

Svi znamo da se nalazimo da ljudi slave sve i svašta i posvećuju tomu mnogo vremena. To je lijepo i lijepo je vidjeti forum kako blista uz neke prigodne sadržaje. Kao što su dizajn, igre, zabava i razne animacije, koje će vaš forum staviti među listu foruma s ugodnim okruženjem.


Zašto posebno urediti forum za blagdane ?

Iz vrlo jednostavnog razloga. Ljudi uživaju i žele zaboraviti svoje probleme na bilo koji način.
Čak i ako je to neki dizajn ili igrica u kojoj će se opustiti. Zašto ne?
I ja sam jedan od onih koji će zamarati s onim „Opustite se u našem blagdanskom kutku“ .
To je postao običaj ! No , već duže vremena nisam vidio da neki forum ima neku inovaciju ,
nešto što će reći to je naša ideja i prvi smo je započeli. Ne, sve kao i sami blagdani postali su samo jedna šablona po kojoj se izvršavaju. Zato bolje nemojte urediti svoj forum za blagdane, nego biti dosadni, iznošeni i bez veze.
Zaključak :
„ Kreativnost je sve što uređenju trema „


Kako sve uskladiti ?

Sigurno ste pomislili na dizajn u narančastoj boji, zvjezdicama koje padaju i obilje kuglica.
Zar ne? Još jednom budite kreativni. Uzmite recimo boje koje uopće nisu karakteristične za blagdane i zimu. I napravite jedan header. Postavite ga negdje da članovi komentiraju.
Ukoliko ste dobro odradili, siguran sam da će gomila članova reći da je super, totalno cool.
Ali, nitko neće reći „Baš mi ne pristaje uz ovo godišnje doba“ .
Zašto? Zato što i sami imaju dosadan skin, na kojem piše velikim slovima Merry X-mas !
Možda čak niti nemaju , možda su jedni od kreativaca kao što ćete i vi postati.
Svi vole vidjeti nešto novo i neobično i to im pružite.
Zaključak :
„ Godišnje doba ne određuje kvalitetu, niti osjećaje koje gaji vaš forum “

Nagrade za članove

Jedno veliko DA. Svi mi volimo darove i nagrade. Pa članovima to i omogućite.
Osigurajte nagradne igre kao i inovativne darove koje će vaši članovi zaraditi svojim trudom i zabavom. Zasigurno će netko od njih vaš forum pohvaliti negdje i reći „ Joj tamo sam nakupio bodova“. I tako će se članovi zainteresirati. Bodovi su samo jedan od nagrade. Tu su i ikonice za potpis, rankovi, vip pozicije i razne druge stvarčice.
Zaključak :
„ Nagrađujte i budite nagrađeni “
avatar
Hollywood Hills
Hollywood Designer

Broj komentara : 38
City cash : 21384
Popularnost : 0
Join date : 26.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu